Stáčení vody

Voda Crystalis je čerpána z historicky proslulého podzemního pramene. Její čistotu a vyvážené složení můžeme doložit moderním chemickým rozborem. Jsme si vědomi její kvality, a proto je celý proces zpracování nastaven tak, aby byla zachována její původní chuť a čistota. Zároveň dbáme na to, aby se k vám voda dostala co nejrychleji.

Vodu stáčíme bez zbytečných zásahů

Stáčením rozumíme plnění barelů o objemu 18,9 litru naší vodou. Plně automatizovaným zpracováním a stáčením vody Crystalis zcela eliminujeme jakoukoliv kontaminaci vody , ke které často dochází při stáčení vody lidskou obsluhou.

Vlastníme vysoce moderní nerezovou stáčecí linku. Lidé linku přímo obsluhují pouze na začátku procesu, kdy je nutné barely manuálně založit do držáků. Následně probíhá veškeré čištění i plnění barelů vodou automaticky. Naše linka dokáže naplnit 250 barelů za hodinu. Celý proces je završen automatickým uzavřením barelu víčkem.

Voda Crystalis je na vašem stole do 7 dnů od stočení

Ze všech sil se snažíme uchovat původní kvalitu vody CrystalisVodu Crystalis vám dodáme v nejkratší možné lhůtě od stočení – vždy do 7 dnů. Dokážeme to díky vlastní přepravě a síti poboček po celé České republice.

Chcete se sami přesvědčit o kvalitě vody Crystalis?

Nabízíme vám bezplatné zapůjčení výdejníku na barelovou vodu po dobu 14-ti dnů včetně jednoho barelu pramenité vody Crystalis  zdarma.

Objednávejte na naší modré lince 844 844 444 nebo prostřednictvím e-mailu crystalis@crystalis.cz