Crystalis voda doma

  • Dbáte na své zdraví i na zdraví své rodiny?
  • Není vám lhostejné naše životní prostředí?
  • Nechce se vám jezdit každý týden pro novou zásobu vody? Máte rádi české věci?

Pak je pramenitá voda Crystalis v barelech přesně pro vás.

Zdraví na prvním místě

Kvalita vody Crystalis je garantována zákonem. Naše voda splňuje podmínky pro označení pramenitá voda. A co to znamená pro vás? Můžete pít vodu, která pochází výhradně z chráněných podzemních zdrojů a není možné ji chemicky upravovat. Do vaší sklenice se dostane pouze naše pramenitá voda.

Vodu máme pod přísným dohledem od pramene až na váš stůl. Máme vlastní stáčírnu uprostřed Českomoravské Vysočiny. Vodu sami přepravujeme, skladujeme ve vlastních prostorech a rozvážíme až k vám domů.

Naše barely jsou vyrobené z kvalitního ekologického materiálu.

Pohodlně až na vás stůl

Pro vodu Crystalis nikam nemusíte, přijede až k vám domů. Dochází vám vaše oblíbená voda? Stačí zvednout telefon a zavolat na naši bezplatnou linku. Do 24 hodin vám dovezeme zásobu vody v domluveném množství.

Díky automatům na vodu na barely budete mít vodu neutále u sebe.

Chuť skutečné vody

Voda Crystalis je vždy čerstvá. Díky vlastní distribuční síti dokážeme dodat vodu do 1 týdne od stočení. Naše voda je česká stejně jako naše firma.

Moderní ekologický obal byl navržen tak, aby neovlivňoval chuť vody. Chemické úpravy pramenité vody zakazuje zákon. S námi tak můžete okusit chuť skutečné vody.

Pro děti i pro babičku

Obsluhu našeho přístroje zvládne hravě každý. Vodu se rychle naučí natočit i děti, které se rády zapojují do chodu domácnosti.

V dětství si vytváříme návyky, které nás ovlivňují po celý život. Dodržování správného pitného režimu patří mezi návyky zásadní. Vodu z našeho přístroje mají děti neustále na očích a mohou se samy kdykoliv obsloužit.

Pitný režim je důležitý také pro seniory, tak proč jim ho trochu neusnadnit. Dopřejte jim zdravou pramenitou vodu s jednoduchou obsluhou. Už žádné namáhavé otevírání lahví, vodu Crystalis jednoduše natočíte a vypijete.

Dbáme na životní prostředí

Naše ekologické obaly umožňují opakované použití. Jsou zálohované a při každé návštěvě vám prázdné obaly odvezeme. S nekonečnými hromadami prázdných PET lahví se tak můžete rozloučit.