Výroba balené vody

Naše balená pramenitá voda se může chlubit tou nejvyšší jakostí. Vzniká v čisté přírodě Českomoravské vrchoviny na Vysočině. Využíváme kvůli tomu unikátní způsob stáčení. A z jednoduchého důvodu! Za žádnou cenu jsme nechtěli porušit její panenský původ. Při celém procesu nepřijde do kontaktu s rukou člověka.

Pramenitá voda Crystalis si díky tomu vždy zachová své vyvážené minerální složení a jedinečnou chuť i vůni.

Způsob balení

Vodu stáčíme do barelů o objemu 18,9l. Ty jsou navíc vratné, a po dezinfekci znovu použitelné. Mají tedy i své ekologické opodstatnění. Jsou ideální k našim výdejníkům na barelovou vodu. Ty platí za velmi komplexního pomocníka, a dodržovat s nimi správný a kvalitní pitný režim je hračka!

Doprava k zákazníkům

Aby voda byla vždy čerstvá, dovážíme ji k našim zákazníkům již do sedmi dnů po stočení! Platí zde zkrátka jednoduché pravidlo -  čím déle trvá, než se balená voda dostane od zdroje ke spotřebiteli, tím více její kvalita klesá. Vyhneme se tím problému většiny takto zpracovávaných tekutin obecně. A tím je, že velmi často absolvují dlouhé prostoje v supermarketech. To se velmi podepisuje na jejich minerální hodnotě.

Podívejte se na naši nabídku!