Proč automat na vodu v zimě zkrátka potřebujete?

Většina lidí si myslí, že je opravdu nutné dodržovat pitný režim pouze v létě. A to proto, že jsou venku velká vedra a pocení je tak nevyhnutelné. I když to je samozřejmě správná úvaha, v zimě to není o nic lepší. Pít dostatečné množství vody je důležité vždy – a je jedno jakém ročním období se právě nacházíte. 

Přemýšlíte-li právě o investování do watercooleru, čtěte dále. Pokud si pořídíte některý z novějších modelů, budete mít mimo chlazení také možnost instantního ohřevu vody. Tato skvělá funkce vám dovolí dát si ihned po příchodu do kanceláře z mrazivého počasí teplý nápoj. Je jedno jedná-li se o kávu, čaj nebo třeba polévku. Připravit si jej můžete během několika sekund! A to je v nepříjemných zimních ránech velká výhoda.

Automaty na vodu se i díky tomuto staly v posledních letech velmi populární. Mnoho lidí konečně pochopilo, že být hydratován je po všech směrech úžasná věc. Je to stav nezbytný pro dobré zdraví a správnou funkci vašeho těla. Vodu potřebuje váš mozek, svaly, játra, ledviny, srdce a zkrátka každá buňka vašeho těla. Přečtěte si více o účincích dehydratace zde.