Barelová voda je komplexním pomocníkem při dodržování pravidelného a kvalitního pitného režimu. Díky svému přírodnímu původu, vyváženému složení a jedinečnému způsobu zpracování má velkou hodnotu pro lidský organismus.

U naší vody je zaručena naprostá čistota. Díky vlastní stáčírně nepřijde voda v průběhu celého procesu do kontaktu s rukou člověka. Dovážíme ji navíc do 7 dnů! Tím se udrží její kvalita a sníží případná rizika. Nelze to tak srovnávat s dlouhým vystáváním klasické balené vody ve skladech supermarketů nebo dokonce na slunci.

Dodáváme ji v barelech o objemu 18,9l. To znamená velkou zásobu vody pro celou domácnost i kancelář. A to na velmi dlouhou dobu! Nádoba je navíc vratná a je možné ji použít znovu. Zbytečně tak nezatěžuje životní prostředí.

Výdejník na barelovou vodu

Pro snadné získávání barelové vody je ideální výdejník na vodu. Barel stačí namontovat do horní části automatu, a pak už jen pohodlně čerpat. A to jak studenou, tak horkou vodu! Všechny výdejníky mají totiž možnost ohřevu vody. Během okamžiku si proto můžete připravit čaj nebo kávu.

Objednejte si barel ještě dnes!


Barel na vodu