Barel s vodou Crystalis 18,9 l

Barel s vodou Crystalis 18,9 l

149,00 Kč
S DPH
Počet

Minimální množství pro objednání tohoto produktu je 2.

Lahodná a osvěžující pramenitá voda ze srdce Vysočiny. Vysoká kvalita , původní přírodní čistota bez konzervantů a úprav, včetně vyváženého obsahu minerálních látek, předurčují vodu Crystalis k zajištění pravidelného pitného režimu.

Minimální odběr 2 ks = doprava zdarma

Voda je základem lidského organismu. Pramenitá voda Crystalis je pak naprosto perfektní k dodržování pravidelného pitného režimu a jako zdroj do nápojového automatu na vodu. Najdete u ní vlastnosti, které zaručuj TOP kvalitu. Navíc o ní pečujeme vždy s láskou!

Čím je naše voda tak unikátní?

Zajímavý je již její původ. Pramenitá voda Crystalis pochází z nedotknuté přírody Českomoravské vrchoviny. Má proto skvěle vyvážené minerální složení, čímž je vhodná pro každodenní konzumaci. Zprvu vás ale zajisté upoutá její křišťálová čistota a jedinečná chuť.

Takto lahodná a osvěžující pramenitá voda plná zdraví prospěšných minerálů má blahodárný vliv na tělo i duši. To se ostatně nezměnilo od 17. století, kdy byl náš pramen objeven.

Barel

Říkáte si, proč si vodu objednávat v barelu o objemu 18,9l? Pro váš watercooler se se jedná o zásobu vody, která si při dodržení doporučených skladovacích podmínek uchová svou kvalitu po celou dobu expirace. Výdejníky vody na barely ale mají i svůj ekologický aspekt. Jsou totiž plně vratné. Po patřičné dezinfekci pak umožňují opakované užití. A to je v dnešní době to nejmenší, co můžete pro přírodu udělat. Barel je také přímo perfektní jako voda do kanceláře

Objednejte si svůj barel ještě dnes.. Dovážíme jej již do druhého dne! V případě dalších otázek volejte na naši platebně zvýhodněnou linku +420 844 844 444.

Minimální odběr 2ks barely, kdy neúčtujeme dopravné 200 Kč

Hodnocení 
2019-07-18

tesst

Again and again I giver my love to you

Mohlo by vás také zajímat