NIAGARA IN - vestavěný výdejník

0,00 Kč
S DPH
Typ smlouvy
Počet

Watercooler NIAGARA IN je ideální pro optimalizaci prostoru. Lze jej umístit pod bar, kuchyňskou linku nebo v odlehlých rozích místnosti. Idální pro těsné prostory při zachování záruky vysoké výkonnosti. Produkt je navíc doplněn  rozsáhlou škálou ergonomických kohoutků. Nápojový automat na vodu NIAGARA IN nabízíme jako s modely s různými výkony:

  • 55 l/h
  • 65 l/h
  • 120 l/h
  • 180 l/h

Inovativní aquamat

Chlazená voda a voda pokojové teploty je u všech nabízených modelů k dispozici ve standardní verzi. U vyšších typů je možné jej využívat i jako sodobar. Teplotu chlazené vody lze nastavit mezi 3 a 10 ° C a stejně tak lze nastavit dle potřeby i sytost oxidem uhličitým. Technologie chlazení ledem zaručuje vysoký výkon spolu s vynikající spolehlivostí. „Ledová banka“ s dvojitou cívkou v modelech WG 120 a 180 l/h zlepšuje efektivitu současného výdeje chlazené a perlivé vody.

Chlazení vody může být instalováno buď pod barovým pultem, kuchyňskou linkou, nebo daleko od kohoutku a to díky vhodnému příslušenství, které udržuje vodu chlazenou po celé její cestě - od vodního chlazení až po výdejní místo.

Jediným prvkem na pracovní desce je kohoutek! Aby bylo možné přizpůsobit konfiguraci Vámi zvoleného výdejníku s Vašimi požadavky a současně byla zaručena maximální hygiena, je Vám k dispozici široká škála kohoutků a odkapávacích misek. Pro zlepšení chuti a vůně vody mohou být přidány vodní filtry. Antibakteriální UV systém, vodoměr a časovač doplňují nabídku příslušenství k tomuto typu výdejníku.

Volitelná možnost „Cu+SAFEPATH“ zaručuje bakteriální imunitu výdejníku, který již není předmětem kontaminace nebo zdrojem množení bakterií. Poskytovaná účinnost je nepřetržitá a trvalá po celou dobu životnosti chladiče bez nutnosti údržby.

Další příslušenství

Příslušenství, jako je systém vodního bloku, redukce tlaku a vodní kladivo, mohou být namontovány pro vyšší bezpečnost. Všechna připojení, a to jak pro vodu, tak pro oxid uhličitý, jsou umístěna na straně, aby se usnadnila instalace a údržba.

Výdejník na vodovodní řad Niagara IN je moderním ergonomickým řešením do vašeho podniku. V případě otázek volejte na naši bezplatnou linku +420 844 844 444. Zajímají vás další možnosti, jak si pořídit vodu do kanceláře?

Vyberte si v košíku výhodný měsíční pronájem 

  • měsíční pronájem výdejníku při smlouvě na 12 měsíců          
  • měsíční pronájem výdejníku při smlouvě na 24 měsíců          
  • měsíční pronájem výdejníku při smlouvě na 36 měsíců         

V ceně pronájmu bezplatná výměna filtrů 2x ročně v hodnotě 2.800 Kč (bez DPH)

 

Parametry

rozměry:
350 x 480 x 500 mm
hmotnost:
50 Kg
příkon:
max. 1000 W
ochlazení vody:
3-10°C
kapacita chlazení
120l./hod.
napětí
230 V/ 50 Hz

Zatím žádné hodnocení zákazníků.

Mohlo by vás také zajímat